Česká Lípa pilotem projektu zateplení kompletního portfolia CPI Byty

Česká Lípa pilotem projektu zateplení kompletního portfolia CPI Byty
11. 09. 2023
Bytový dům na ulici 5. května v České Lípě prošel jako první ze zdejších našich dvaačtyřiceti nemovitostí rozsáhlou revitalizací. Právě ta reprezentuje začátek ambiciózního projektu zaměřeného na zlepšení stavu a funkce objektů ve vlastnictví společnosti CPI Byty.

Bytový dům na ulici 5. května v České Lípě prošel jako první ze zdejších našich dvaačtyřiceti nemovitostí rozsáhlou revitalizací. Právě ta reprezentuje začátek ambiciózního projektu zaměřeného na zlepšení stavu a funkce objektů ve vlastnictví společnosti CPI Byty. Na dalších objektech již letos intenzivně pracujeme a větší počet objektů v České Lípě máme pro příští rok v projekční přípravě.

Kompletní revitalizace v tomto případě znamenala úpravu společných prostor a také zateplení obvodových i střešních plášťů. Zdejší obyvatelé se tedy mohou těšit z nové fasády, střechy a modernizovaných společných prostor.

S výsledkem jsme velmi spokojeni, neboť s novým vzhledem uvnitř i zvenku se nyní objekt dostává na úroveň současných standardů bydlení. Velmi nám záleží na kvalitě nemovitostí, které nabízíme k pronájmu, a právě tato realizace je důležitým prvním krokem v našem odhodlání investovat do kvality komplexního portfolia. Celý projekt je pro nás významným milníkem, který ukazuje směr, jímž se chceme ubírat i v budoucnu.

„Jsme pyšní na to, že výsledek naší práce, který vidíme v případě domu v České Lípě, beze zbytku odráží veškeré úsilí a energii, které jsme do projektu dosud vložili. Jedná se nepochybně o výraznou změnu, která nás motivuje ve snaze zvyšovat kvalitu portfolia a z ní plynoucí spokojenost i loajalitu nájemníků, kteří u nás nezřídka prožijí celý život,“ říká Petr Mácha, ředitel společnosti CPI Byty.

Projekt je financován s využitím dotace NZÚ.