Havarijní oprava horkovodu v Třinci (Terasa)

Havarijní oprava horkovodu v Třinci (Terasa)
22. 02. 2021
Z důvodu havarijní opravy horkovodu bude ve středu 24. února 2021 přerušena dodávka tepla a teplé vody pro oblast Třinec – Terasa. Výkopové práce budou zahájeny ve středu 24. února a po zjištění skutečného rozsahu havárie bude rozhodnuto, zda k přerušení dodávek tepla a teplé vody dojde již ve středu. Pokud opravu nebude možné uskutečnit ve středu, bude dodávka tepla a teplé vody přerušena až ve čtvrtek 25. února.

Z důvodu havarijní opravy horkovodu vám oznamujeme, že bohužel bude ve středu 24. února 2021 přerušena dodávka tepla a teplé vody pro oblast Třinec – Terasa. 

Výkopové práce budou zahájeny ve středu 24. února. Po zjištění skutečného rozsahu havárie bude rozhodnuto, zda k přerušení dodávek tepla a teplé vody dojde již ve středu. Pokud opravu nebude možné uskutečnit ve středu, bude dodávka tepla a teplé vody přerušena až ve čtvrtek 25. února.

Doba opravy a s ní spojené přerušení dodávek nelze určit přesně. Práce budou zahájeny v ranních hodinách a ke zprovoznění horkovodu a obnovení dodávek tepla a teplé vody dojde v odpoledních až večerních hodinách.

Děkujeme za pochopení.