Společné prostory v Litvínově už mají krušné časy za sebou

Společné prostory v Litvínově už mají krušné časy za sebou
12. 01. 2023
Koncem minulého roku jsme dokončili rozsáhlý projekt renovace společných prostor hned na dvou adresách. Společné prostory na adresách Studentská 897–898 a Podkrušnohorská č.p. 901–909 se tak dočkaly tolik potřebného a obyvateli dlouho očekávaného faceliftu.

Projekt, který byl zahájen v září a dokončen v prosinci, se zaměřil na modernizaci a aktualizaci společných prostor našich bytových domů. Prostory měly už svá nejlepší léta za sebou a potřebovaly proto trochu osvěžit – cílem renovace bylo vdechnout jim nový život a pro obyvatele domu vytvořit příjemnější a pohodlnější prostředí. 

Rekonstrukce zahrnovala modernizaci podlahových krytin, osvětlení a malby ve společných prostorách, nátěry zábradlí, opravy podlah u zadních vstupů do vchodů a vyměnili jsme také poštovní schránky. Projekt byl dokončen včas a v rámci rozpočtu, přičemž celkové náklady se pohybovaly v celkové výši téměř 3,3 milionů Kč.

Dokončení tohoto projektu znamená výrazné vylepšení budovy. Společné prostory jsou odrazem naší snahy poskytovat našim nájemníkům pohodlné a moderní bydlení.

Dejte nám vědět, jak jste se změnou spokojeni vy na e-mailovou adresu info@cpibyty.cz. Na vaší zpětné vazbě nám záleží.