Prohlédněte si nově zrekonstruované byty v Letňanech

Prohlédněte si nově zrekonstruované byty v Letňanech
29. 05. 2024
Naše společnost usilovně pracuje na tom, aby poskytovala svým nájemníkům maximálně komfortní a energeticky úsporné bydlení. Z toho důvodu je pro nás momentálně klíčový projekt zateplování panelových domů, věnujeme se však zároveň rekonstrukcím bytů, které připravujeme na předání. Jak se nám práce v Praze-Letňanech povedla, můžete posoudit sami ve fotogalerii.

Naše společnost usilovně pracuje na tom, aby poskytovala svým nájemníkům maximálně komfortní a energeticky úsporné bydlení. Z toho důvodu je pro nás momentálně klíčový projekt zateplování panelových domů, věnujeme se však zároveň rekonstrukcím bytů, které připravujeme na předání. V jednotlivých lokalitách tak definujeme zcela nové standardy provedení interiérů, čímž se výrazně zvyšuje kvalita našeho portfolia.

Rádi bychom se s vámi podělili o aktuální fotografie interiérů bytů, které se nachází v lokalitě Praha-Letňany. „Letos jsme v Letňanech kompletně opravili dvě desítky bytů s využitím nově definovaného standardu, v němž budeme připravovat k předání veškeré zdejší bytové jednotky. Mám velkou radost z výsledku rekonstrukce a z takto nastaveného směru, který si v mnohém nezadá s provedením novostaveb a uspokojí i náročnější klienty,“ vysvětluje ředitel společnosti CPI Byty Petr Mácha.


Jak se nám rekonstrukce bytů v Letňanech povedla, můžete posoudit sami ve fotogalerii níže.