Klientská zóna Vstup pro nájemníky

« Zpět

 

REVITALIZACE PANELOVÉHO DOMU

Zoubkova 2159 – rozdělení bytových jednotek na menší

 

Aktuální situace na trhu a poptávka lidí po bydlení jednoznačně upřednostňuje menší velikost bytů před těmi většími. Důvodem jsou nejen rostoucí náklady, ale také změny v rodinném a celkově společenském životě. Proto se společnost CPI BYTY u vybraných domů s velkými byty rozhodla k jejich celkové revitalizaci a rozdělení velkých bytů na menší. Tyto náročné práce s sebou nesou celkovou rekonstrukci domů, od společných prostor až po vybavení jednotlivých bytů. Nově zrekonstruovaný dům pak nabídne moderní a zcela nově vybavené byty s příslušenstvím v lokalitě s plnou infrastrukturou a celkovým zázemím.

 

Záměr:

Záměrem společnosti CPI BYTY je komplexní rekostrukce a revitalizace panelového domu typu BA-NKS.
Tímto krokem chceme nabídnout sídlištní bydlení vyššího standardu bytového domu, vybavení bytové jednotky včetně opatření v úrovni připravenosti technické infrastruktury by­tu.

 

Dispoziční řešení:

Plochy suterénu budou nově přerozděleny na příslušný počet sklepních kójí oddělených navzájem plnými stěnami a plnými dveřmi.

 

Vlastní byty:

Nově navrženou úpravou bude zvýšen počet bytových jednotek v domě na dvojnásobek, tedy rozdělení dvou velkoplošných bytů 3+1 na čtyři 1+1 na každém podlaží.
Tyto byty nabídnou nadstandardní provedení bytového jádra (zděné a obložené keramikou), nadstandartní vybavení bytu jako vestavěné skříně, kuchyňské linky na míru atd.

Portfolio bytových jednotek se bude lišit osazenými sanitárními zařizovacími prvky (vana nebo sprchový kout), lokalizací pračky v jádře či v kuchyni a též existencí či absencí lodžie.

Záměr jako celek je navržen jako pilotní projekt investora v nadstandardním provedení z hlediska současného sídlištního standardu BD s tím, že součástí opatření bude též řešení souvisejících sociologických a sociálních aspektů v lokalitě. To v praxi znamená, že snahou pronajímatele bude soustředit do lokality nájemníky, kteří ocení nabízenou kvalitu a standard bydlení a budou zárukou jeho dlouhodobého a bezproblémového užívání.

 

Ukončení realizace je plánováno na přelom roku 2014/2015.

 

 

 

Vytisknout