Jak to u nás chodí?

Chtěli bychom, abyste z vašeho nového bydlení měli radost již od začátku a aby veškerá jednání proběhla bez zbytečných formalit a starostí. U nás proto stačí několik snadných kroků, a bydlíte…

01

Vyberte si z naší nabídky

Vhodný byt si můžete vybrat z nabídky na našich webových stránkách. Zde vyplníte kontaktní formulář pro našeho makléře, který se vám v nejbližším termínu ozve a domluví s vámi vše podstatné. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání nebo máte o svém bydlení konkrétnější představu, obraťte se na naše Centrum pronájmu bytů v příslušném městě, rádi vám s výběrem bytu dle vašeho přání poradíme.
02

Domluvte si prohlídku

Vybrali jste si na našem webu byt? Vyplňte formulář pod vybraným inzerátem, náš obchodní zástupce se s vámi spojí a domluvíte si termín prohlídky. Na místě se pak dozvíte veškeré podmínky a náležitosti nájemní smlouvy, výši nájemného, domovní řád atd.
03

Podepište smlouvu

Pokud jste si jeden z našich bytů vybrali, stačí už jen společně vyřídit administrativu a podepsat odsouhlasenou nájemní smlouvu.
04

Nastěhujte se

Máte již podepsanou nájemní smlouvu a přihlášené odběrné místo (elektřina, plyn)? Ano? Tak už na nic nečekejte, nastěhujte se a prostě bydlete.