Proč být s námi

Kromě široké nabídky bytů pro vás máme i řadu nadstandardních služeb a výhod. Díky nim bude vaše bydlení ještě dostupnější a příjemnější.

Velká stabilní společnost

Chcete partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout a který pro vás u svých dodavatelů vyjedná ty nejlepší podmínky? Pak bydlete s námi! Jsme silná společnost s týmem profesionálních lidí a zázemím v jedné z nejvýznamnějších evropských realitních společností, skupině CPI Property Group.

Široká nabídka

Kdo hledá, ten u nás vždycky najde. Velká i malá rodina, senioři i mladé páry... Všichni mají možnost vybrat si v naší široké nabídce své vytoužené bydlení. Hledáte byt s krásným výhledem, terasou, balkonem či dobrou dostupností do centra? Není problém. Stačí se podívat na náš web nebo kontaktovat jedno z našich klientských center, kde vám rádi s výběrem poradíme.

Vstřícný tým

Jsme pro vás parťákem, na kterého se můžete kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Potřebujete poradit s nájemní smlouvou? Nevíte, jak využít sociální výhody související s vaším bydlením? Chtěli byste najít vhodnou firmu pro rekonstrukci vašeho bytu? Obraťte se na nás, a naši odborníci vám rádi poradí!

Trvalé bydliště

Chcete s námi bydlet dlouhodobě? Pak u nás můžete získat trvalé bydliště, díky kterému lépe dosáhnete na sociální výhody a které vám usnadní jednání s úřady.

Staráme se

Vy bydlíte, my se staráme. Zajistíme veškerý provoz a úklid domu. Případné závady stačí nahlásit, a my problém rychle vyřešíme.

Máte přehled

Mít o svém bydlení přehled je důležité. Každý rok vám proto zašleme transparentní vyúčtování energií a služeb k vašemu bytu.

Bezpečnost na prvním místě

Chceme, aby všechny domy byly v co nejlepším stavu. Bezpečné bydlení je pro nás důležité. Pravidelně proto zajišťujeme revize elektrických zařízení a požární ochrany, revidujeme elektřinu a plyn.

Klientská zóna

Stává se vám někdy, že jste někam tak pečlivě „založili“ podstatné dokumenty ke svému bytu, že je nemůžete najít? Právě proto jsme pro vás připravili společnou databázi (kartotéku), kde pod svým přihlašovacím jménem a heslem snadno najdete veškeré dokumenty ke svému bytu, evidenci plateb i přehled odeslaných a vyřízených žádostí. Všechny potřebné informace pro případné jednání s námi tak budete mít vždy po ruce.

Call centrum

V případě, že budete potřebovat nahlásit jakoukoliv nutnou opravu či havárii ve vašem bytě nebo domě, můžete kdykoliv během pracovního dne zavolat na naše call centrum, kde vám rádi poradíme a problém začneme řešit.

Referenti pro sociální otázky

Rádi byste získali příspěvek na bydlení, zorientovali se v sociálních dávkách, které můžete využít, nebo potřebujete poradit s nastavením domácího rozpočtu či předcházení dluhů? Využijte naše odborné referenty, kteří vám rádi poradí.

Říkají o nás