CPI Byty dokončila kompletní rekonstrukci domu v centru Ústí, od dubna v něm nabídne osm moderních bytů

CPI Byty dokončila kompletní rekonstrukci domu v centru Ústí, od dubna v něm nabídne osm moderních bytů
15. 03. 2022
Zájem o bydlení v nájemních bytech je stále na vzestupu. Společnost CPI Byty, jeden z největších poskytovatelů nájemního bydlení v ČR, na tuto skutečnost pružně reaguje a už na konci března umožní budoucím nájemníkům prohlídky nově rekonstruovaného bytového domu na adrese Klíšská.

Dům, který se nachází přímo v centru města, prošel během uplynulých měsíců kompletní rekonstrukcí. „V rámci rekonstrukce jsme přistoupili k zásadní změně dispozic. Našim cílem je poskytovat nájemníkům kvalitní bydlení a splňovat současné náročné standardy. Celkem je v domě vystavěno 8 bytových jednotek, z nichž k některým přísluší také balkon“, říká Tomáš Urbík, vedoucí ústecké pobočky. V objektu tak zájemci o bydlení mohou nově vybírat z jednotek s dispozicemi od 1+1 do 3+1.

Všechny jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou se zabudovaným sporákem a sklokeramickou deskou, ústředním vytápěním či novými podlahami. „Při renovacích našeho portfolia se kromě bytů soustředíme také na podpovrchové a vnější úpravy. Proto jsme na Klíšské v rámci kompletní rekonstrukce přistoupili k opravě střechy a fasády či modernizaci společných prostor. Nutných změn doznaly také rozvody,“ doplňuje Urbík.

Bytový dům se nachází v docházkové vzdálenosti od plaveckého stadionu, sportovní haly SLUNETA, areálu UJEP (Univerzity Jana E. Purkyně), v blízkosti zastávek městské hromadné dopravy i několika restaurací a kaváren. Přímo v centru města tak najdete moderní a klidný domov s plnou občanskou vybaveností na dosah ruky.