Společnost CPI Byty získala 1. místo v soutěži Stavba roku 2019

Společnost CPI Byty získala 1. místo v soutěži Stavba roku 2019
14. 01. 2020
Každoroční vyhlašování ceny Stavba roku v Třinci přineslo společnosti CPI Byty prvenství v kategorii Obnova fasád stávajících a veřejných prostranství. Finanční odměnu spojenou s umístěním společnost daruje rodině žijící v Třinci, která se dostala do finanční tísně z důvodu náročné onkologické léčby dítěte.

Každoroční vyhlašování ceny Stavba roku přineslo společnosti CPI Byty prvenství v kategorii Obnova fasád stávajících a veřejných prostranství. Projektem, který se město Třinec rozhodlo ocenit, se stala obnova fasády bytového domu v ulici Jablunkovská 718 v centru Třince.

„Velmi si tohoto ocenění vážíme,“ říká Petr Mácha, ředitel společnosti CPI Byty a pokračuje: „V Třinci se nachází významná část našeho portfolia. Snažíme se, aby se nájemníkům u nás dobře bydlelo, a podobná uznání naší snahy nás samozřejmě motivují.“

Finanční odměna, kterou na slavnostním vyhlášení nejlepších staveb roku předala vítězům v jednotlivých kategoriích primátorka Třince Věra Palkovská, společnost CPI Byty daruje rodině žijící v Třinci, která se dostala do finanční tísně z důvodu náročné onkologické léčby dítěte. „Naše práce je o lidech, setkáváme se s různými příběhy a některé jsou velmi silné. Jsme rádi, že takto můžeme alespoň trošku pomoct a zmírnit stres, kterým si celá rodina prochází,“ vysvětluje Petr Mácha.