Změny v managementu společnosti CPI BYTY

Změny v managementu společnosti CPI BYTY
25. 01. 2012
Od ledna 2012 došlo ke změnám v managementu společnosti CPI BYTY, a.s.

Praha – Od ledna 2012 došlo ke změnám v managementu společnosti CPI BYTY, a.s.

Od ledna 2012 byl na pozici ředitele CPI BYTY, a.s. jmenován Daniel Bacík, dosavadní obchodní ředitel společnosti. Bacík je zodpovědný za strategii společnosti, obchodní stránku i personální zajištění.

Společnost má od ledna také nového technického ředitele, kterým se stal Luděk Zelinka. Na regionální úrovni pak zůstávají za technickou správu zodpovědni Petr Eichler jako manažer technické správy nemovitostí pro oblast Čech a Kateřina Zmarzľiaková, manažerka technické správy nemovitostí pro oblast severní Moravy. 

Dosavadní ředitel společnosti CPI BYTY a zároveň generální ředitel celého realitního holdingu CPI Zdeněk Havelka zůstává i nadále na nejvyšším postu skupiny CPI.

Společnost CPI BYTY je s téměř 13 000 byty v současnosti druhým největším provozovatelem nájemního bydlení. Portfolio zahrnuje bytové domy a nebytové prostory ve třinácti městech Severní Moravy a Severních Čech. Správu nemovitostí vykonává společnost prostřednictvím regionálních klientských center, technickou správu zajišťuje partnerská společnost CPI Property, a.s.