Často kladené dotazy

Přečtěte si odpovědi na některé z častých otázek našich nájemníků.

Kategorie

Kdy začnete topit?

Naše společnost dodávku tepla nezajišťuje. Každá lokalita, jež má centrální zásobování teplem, je závislá na dodavateli v dané lokalitě, který se řídí vyhláškou pro vytápění a dodávku teplé vody. Začátek topné sezony nastává 1. září, a to jen v případě, že dva dny následující po sobě teplota vzduchu klesne pod 13 °C a nepředpokládá se brzké zvýšení teploty nad 13 °C. Konec topné sezony je pak stanoven na 31. května. Pokud dva následující dny stoupne teplota nad 13 °C a dle předpovědi počasí již nebude pod tuto hranici v dalších dnech klesat, dodávka tepla se ukončí dříve.

K čemu je klientská zóna?

V současnosti má klientská zóna jen základní funkcionalitu a naleznete zde platné smlouvy a dodatky. Dále poskytne informace o předpisech nájemného a vyúčtování z konce roku.

Musím klientskou zónu používat?

Klientskou zónu využívat nemusíte, pokud se pro ni však rozhodnete, bude pro vás jistě znamenat velké usnadnění a zjednodušíte tím vzájemnou komunikaci.

Jak získám přístup do klientské zóny?

Pro online přístup do Klientské zóny je potřeba mít u společnosti CPI BYTY zaregistrovanou e-mailovou adresu. V případě, že již máte registrovaný e-mail, stačí vstoupit na portál Klientské zóny a kliknout na Registrace k prvnímu přihlášení, poté doplnit váš e-mail a následně vám bude zasláno heslo.

Pro registraci e-mailové adresy je potřeba vyplnit „Formulář pro změnu osobních údajů“ a tento podepsaný formulář nám doručit na pobočku (v současné době vhozením do schránky či poštou). Formulář naleznete na odkazu zde.

Co mám dělat, když svá přístupová hesla ztratím?

Pokud své jméno a přístupové heslo do intranetu ztratíte, stačí kliknout na „zapomenuté heslo“ na úvodní stránce intranetu, a systém vás již navede.

Jsou mé osobní údaje v klientské zóně v bezpečí?

Ano, jsou. Díky svému jedinečnému přihlašovacímu jménu a heslu máte k údajům ke svému bytu přístup pouze vy. Náš pracovník má pak přístup pouze k vybraným informacím, které zajišťují, aby bylo vzájemné jednání co nejpohodlnější a nejpružnější. Na bezpečnost vašich informací pečlivě dohlížíme a při nakládání s vašimi údaji se vždy řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Mám možnost odkoupit si dlouhodobě pronajatý byt?

Naše společnost nabízí byty pouze k nájemnímu bydlení. Odkoupení dlouhodobě pronajatého bytu tedy možné není.