Klientská zóna Vstup pro nájemníky

« Zpět

Litvínov: ul. Valdštejnská 2097 prochází rekonstrukcí

 

Jednou z největších jednorázových investic tohoto roku v Litvínově je rekonstrukce bytového domu ve Valdštejnské ulici v sousedství Městské knihovny, zaměřená na společné prostory. Předpokládaná částka 1,6 milionu korun zahrnuje opravu hlavního a zadního vstupu včetně zastřešení, výměny dveří a renovace schodiště. Dále kompletní výměnu podlahových krytin na chodbách a schodišti, elektroinstalačních prvků, světel, vypínačů. Všechna patra budou nově uzamykatelná.

 

Na pronájem bytů v tomto zrekonstruovaném domě se vztahuje také speciální pobídková akce, kdy k nově uzavřené smlouvě získá nájemník také novou kuchyňskou linku zdarma. Více o aktuální nabídce zde.

 

SPOLEČNÉ PROSTORY INTERIÉR

 
před   po
 
před   po
 
před   po
 
před   po
 
před   po

 

 

REKONSTRUKCE VCHODŮ

 

Kompletní rekonstrukce vchodů. Ze zadního vchodu byla vybourána skleněná vitrína, dveře a zábradlí. Prostor byl vyzděn a osazen, osazen oknem a novými dveřmi, položena protiskluzová dlažba, osazeno nové zábradlí a dodány nové schody.

Následně došlo k revitalizaci předního vstupu a to hlavně schodů. U vstupu byla také položena nová dlažba a celý vstup je nově zastřešen.

 

 
   

 

NOVÉ VÝTAHY

 

 

 

 

Vytisknout