Klientská zóna Vstup pro nájemníky

« Zpět

 

V roce 2017 je na opravy domů připraveno 200 milionů korun

 

První čtvrtletí roku 2017 máme téměř za sebou a v mnoha regionech již naplno běží opravy či výměny v rámci investičního plánu pro tento rok. „V roce 2017 máme připraven rozpočet na 200 milionů korun, který počítá s investicemi, jako jsou výměny výtahů, opravy kanalizací a rozvodů, opravy balkónů, střech nebo zateplování štítů vybraných domů, renovace společných prostor a vstupních částí domů i např. revize zvonkových tabel a kompletní výměny schránek,“ popisuje plán oprav na stávající rok Luděk Zelinka, odpovědný za technickou správu společnosti CPI BYTY.

 

V ústeckém kraji se očekávají především práce na rozvodech TUV, kanalizacích, vodovodních přípojek nebo stoupaček. Pokračovat budou opravy střech i balkónů. Dojde také na revitalizace fasád a zateplování štítových stěn. V objektu na ulici Sociální Péče budeme pokračovat v renovaci bytů a společných prostor.

 

V Litvínově se bude pokračovat v opravách balkónů, lodžií a střech. Dojde k výměně ležatých rozvodů a výtahů, zateplení fasád vybraných domů nebo výměně oken ve společných prostorách a sklepech domů. V bytovém domě v Mostě se plánuje revitalizace společných prostor.

 

V opravách vstupů a společných prostor se pokračuje také v České Lípě. Práce navážou na loňský rok a dojde k výměně dalších prosklených stěn domů a opravě vstupů. Opravy se dotknou také stoupaček, TUV a kanalizace.

 

Pobočka Nového Města pod Smrkem investuje do výměny výtahů, oprav bytů v Liberci a výměny dveří a zvonků v Jablonci nad Nisou.

Práce v Třinci navážou II. etapou připojování domů v okolí gymnázia na TUV. Také zde se budou měnit další výtahy, opravovat balkóny, kanalizace a plynovod. Dokončit by se měly revitalizace společných prostor, vchodů, schránek a domofonů.

 

 

 

Vytisknout