Klientská zóna Vstup pro nájemníky

Utrácíme, aby se Vám lépe bydlelo

7. 1. 2017

V loňském roce jsme opět utráceli. Důvodem jsou ale především investice do domů. Největší podíl si vyžádaly vnitřní vodovody, různé úpravy vytápění, elektroinstalace a střechy. Významnou položku tvořily vnitřní i venkovní kanalizace, výtahy, balkóny a dveře společných prostor. Došlo také na výměnu oken ve společných prostorách domů a vnitřní rozvody plynovodů. Spolu s instalací kamer, bezpečnostních služeb, ale také deratizací a údržbou okolí domů dosáhla celková částka investovaná v roce 2016 téměř 180 milionů korun.

Oprava střechy v Litvínově

10. 11. 2016

Na ulici Podkrušnohorská č.p. 901–03 byla dokončena oprava střech u bytových domů.

Oprava střechy v Ústí nad Labem

2. 3. 2015

V rámci programu oprav zastřešení nemovitostí pokračuje společnost CPI BYTY v nákladných investicích.

Investice do domů za miliardu korun!

25. 9. 2014

Investovaná částka do oprav a služeb za předchozí čtyři roky (2010 – 2013) dosáhla více než jedné miliardy korun! Právě tolik stály malé i velké opravy na domech a bytech, rekonstrukce sítí a rozvodů, výměna výtahů, zastaralých stoupaček nebo systémů vytápění, nové opláštění domů, instalace řady bezpečnostních prvků včetně hlídacích služeb, běžná údržba atd. atd.

Výsadba skalek v České Lípě

17. 6. 2014

V rámci revitalizace životního prostoru na sídlišti Sever v České Lípě vysadily zástupkyně sdružení Za klidný Sever letos v květnu nové skalky v okolí bytových domů.