Klientská zóna Vstup pro nájemníky

« Zpět

 

 

SLUŽBY PRO NÁJEMNÍKY

 

 

 

 

DOMOVNÍCI

  Domovníci zabezpečují úklid a drobnou údržbu v domě a jsou prostředníkem mezi pronajímatelem a nájemníky v případě komunikace, zajištění vstupu do domu pro různé dodavatelské společnosti i hlášení rychlých oprav či změn v domě. Povinnosti domovníka ke stažení.
         
 

 

INTRANET

  Intranet je forma databáze/kartotéky všech bytů společnosti CPI BYTY a obsahuje kromě údajů o bytech také údaje o jejich nájemnících. Nájemníci zde pod svým individuálním číselným kódem najdou veškeré dokumenty ke svému bytu, evidenci plateb i přehled odeslaných a vyřízených žádostí. Podrobné informace a návod naleznete zde
         
   

CALL CENTRUM

 
Call centrum slouží primárně pro příjem hlášení o haváriích a opravách. Výhodou je pro nájemníky služba, která v průběhu celého pracovního dne (od 7:30 do 18:00) sdružuje požadavky od všech nájemníků po celé republice na jediném telefonním čísle. 
         
 

 

NOVINKY EMAILEM

  V případě, že chcete být informování o všech důležitých záležitostech spojených s vašim bydlením (opravy, havárie, odstávky tepla a vody, omezení spojená s provozem domu nebo v jeho okolí apod.) můžete svou emailovou adresu přihlásit do odběru novinek z konkrétního města (vlevo na stránkách pod menu). 
         
   

REFERENTI PRO SOCIÁLNÍ OTÁZKY

  Naši referenti rádi pomohou s nastavením domácích rozpočtů, předcházení dluhů, v orientaci v dávkách státního sociálního zabezpečení a získávání příspěvku na bydlení. O pomoc je lze žádat jak s poradenstvím, tak přímou asistencí při vyřizování těchto záležitostí.
         
   

TRVALÉ BYDLIŠTĚ

  Nájemníkům s dlouhodobou nájemní smlouvou nabízíme také možnost trvalého bydliště, které usnadňuje jak kontakt s úřady, tak získávání různých sociálních výhod.
         

 

 

AKCE PRO NÁJEMNÍKY

  Pro vybrané skupiny nájemníků máme řadu zvýhodněných nabídek. Senioři mohou získat nájemní smlouvu bez kauce a na dobu neurčitou; zájemcům s pohybovým omezením pomáháme tvořit  domovy útulnější a pohodlnější pro život. A všem nájemmníkům nabízíme šek na 1000 korunový nákup pokud přivedou nového souseda do našich bytů.
         
         
         

 

Vytisknout